Cinsel sağlık ve cinsel ürünler hakkında çok daha fazlası için

Erken Boşalmamanın Yolları

Bir çok erkekeğin ortak sorunu olan erken boşalmanın bir çok nedeni ve çözüm yolu vardır. Erken boşalmanın nedenleri fiziksel ve genetik rahatsızlıklardan psikolojik nedenlere kadar saymak mümkün. Erken boşalma sorununuz fiziksel bir bozukluk yada genetik bir hastalıktan kaynaklı değilse erken boşalmamanın yollarını deneyebilirsiniz.

geciktirici spreyler

Erken boşalmamanın yolları arasında her hangi bir ürün kullanmadan sadece sizin yapabileceğiniz yolları sayalım; erken boşalmamak için cinsel ilişki sırasında  prezervatif kullanabilirsiniz, yine erken boşalmamak için cinsel birleşmede orgazm olmanıza yakın dilinizin ucuyla damak tavanına baskı uygulayabilir, yada penisinizin uç kısmını iki parmağınızla sıkıp bırakabilirsiniz. Erken boşalmamanın yolları arasında cinsel ilişki sırasında sık sık pozisyon değiştirmek ve bu şekilde konsantrasyonu azaltmakta vardır. Erken boşalmamanın yolları tabiki bu kadar değil.

Erken boşalmamanın yollarından biride bitkisel  erken boşalma önleyici geciktirici kremler, spreyler ve haplardır. Erken boşamama yolları arasında  çok tercih edilen bitkisel erken boşalma önleyiciler ereksiyon süresini üç kata kadar çıkartabilmektedir. Erken boşalmame yollarından bu harici bitkisel ürünler penis üzerindeki sinirleri uyuşturur ve hissetmeyi azaltır. Bu tür sorunlara çözüm olarak geciktiriciler vardır. Bu şekilde erken boşamamanın yolunu bulmuş olursunuz.

03.01.2013 13:38:20 5792 kez okundu.

Copyright 2011 - Cinsel sağlık ve cinsel ürünler hakkında çok daha fazlası için. Her Hakkı Saklıdır.

Kayganlaştırıcı Jel Penis Büyütücü Hap geciktirici sprey göğüs büyütücü krem penis büyütücü pompa